Relax v termálech – Slovensko, Maďarsko


cena 4 150 KčKaždoroční zájezd do teplého prostředí termálních lázní. Nabízíme vám možnost vyhřát se v termálech s ubytováním v penzionu a soukromí ve Veľkém Mederu.


Odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu na trase včetně Brna. Příjezd do Velkého Mederu ve 14:00 hodin.

VEĽKÝ MEDER – termální prameny vyvěrají o teplotě až 76,5ºC. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. Moderní areál poskytuje služby v krytém nebo kombinovaném bazénu s teplotou vody 32 až 37ºC. K dispozici rodinný zábavní bazén s atraktivní Vodní věží. Největší zájem je o relaxační sedací bazén o teplotě 37ºC. Do krytého plaveckého bazénu jsou nutné koupací čepice. Bazény můžete využívat až do večerních hodin.

DUNAJSKÁ STREDA – Thermalpark patří k  jedněm z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších termálů na jižním Slovensku. K dispozici jsou 4 vnitřní a 6 venkovních bazénů s mineralizovanou a termální vodou o teplotě od 24 do 40 °C. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a na celkovou regeneraci organismu. 

MOSONMAGYARÓVÁR – lázně ležící v severozápadní části země nedaleko Bratislavy, k dispozici jsou tři nové zážitkové bazény s termální vodou o teplotě 32 až 34ºC, dále polokrytý a krytý sedací léčebný bazén s termální vodou o teplotě 35 až 37ºC, venkovní léčebné bazény a plavecký bazén s vodou teplou 26 až 28ºC. Termální pramen má osvědčení léčivé vody a patří v kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod v Evropě. Možnost občerstvení v samoobslužné restauraci.

V odpoledních hodinách odjezd, návrat do 20.00 hodin.


VÍCE INFORMACÍ A MOŽNOST REZERVACE ZDE